WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında Kastamonu’da kurulmuş olan firmamız aralarında PVC fabrikası, cam işletmeciliği, mobilya, çelik kapı, duşa kabin imalatının da bulunduğu çeşitli sektörlerde faaliyet göstermiştir. Kaliteli hizmeti uygun fiyatla buluşturan firmamız kısa sürede hızlı bir gelişim süreci geçirerek faaliyet alanlarını çeşitlendirmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan KATAR ALÜMİNYUM Fabrikamızda sahip olduğumuz ‘’Ekstrüzyon Pres’’, ‘’Eloksal’’, ‘’Elektrostatik Toz Boya’’, ‘’Ahşap Transfer’’ ve ‘’Termik Fırın’’ makine/teçhizatı ile alüminyum boru, çubuk ve profil üretim hizmeti vermekteyiz. KATAR ALÜMİNYUM, kurulduğu günden itibaren sektörde iddialı bir yer edinmiş, vizyoner kurucu kadrosu, tecrübeli ve nitelikli üretim personeli ile pazar payını her geçen gün artırmıştır. Sürekli gelişen yapısı, hedeflenen proje ve yatırımlar ile yeni istihdam alanları oluşmasına katkı sağlamaya devam etmektedir. Üretim kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan KATAR ALÜMİNYUM, kolektif çalışma ruhuyla üretim ve tedarik süreçlerini asgari sürelere indirerek, çalışma ortaklarının ürüne ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Kalite hedef ve politikalarını sektörel değişimlere açık hale getiren firmamız, genel kalite planı, performans denetimi, çözüm üretimi ve kalite kontrol dokümantasyonu ile üretim sürecinin izlenebilirliğini artırmakta; sektörün ihtiyaçlarına karşılık verebilecek teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli üretim ve fiyat politikasıyla gelişim sürecini devam ettirmektedir.

Kalite Programımız;

Katar Alüminyum, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsemiş; bu sayede kazandığı müşteri portföyü ile yeni pazarlar oluşturma amacı içinde olmuştur. Üretim ve pazarlama süreçlerini dinamik bir organizasyon yapısı içinde gerçekleştiren firmamız, yeni yatırım ve projelerini aynı heyecan ve dinamizm içinde gerçekleştirmektedir. Her daim yenilik ve kalite odaklılık yaklaşımı ile genel kabul görmüş kalite politikalarını şirketimiz bünyesinde uygulayarak, KATAR ALÜMİNYUM'u sektörel anlamda öncü bir kuruluş yapma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Misyonumuz;

Tasarım ve imalat konusunda kaliteyi Dünya standartlarında gerçekleştirmek, tüm çalışanlarının bu standartlarda servis vermesini sağlayacak şekilde bilgi, deneyim ve kalite anlayışını üst seviyede tutarak,  kendi sektörümüzde hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek ülke ekonomisi için katma değer sağlamak.

Vizyonumuz;

Türkiye’nin alüminyum ihtiyacını Uluslararası Standartlarda ve Kalite Yönetimi çerçevesinde Katar Alüminyum markası ile en üst düzeyde kullanıcılarına sunmak ve sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir.


Bayi Başvurusu